Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

F.Bahçe'de transfer!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

F.Bahçe'de transfer! Empty
MesajKonu: F.Bahçe'de transfer!   F.Bahçe'de transfer! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 5:24 pm

Beko Basketbol Ligi şampiyonu F.Bahçe Ülker Erkek Basketbol Takımı kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fenerbahçe Hırvatistan Milli Takımı’nın başarılı oyuncularından Marko Tomas’ı renklerine bağladı.

2010-2011 sezonunda da şampiyonluğu ve Euroleague’de Final-Four’u hedefleyen Fenerbahçe Ülker, Cibona Zagreb takımında forma giyen Marko Tomas ile 2 yıllık anlaşmaya vardı.

Marko Tomas kimdir?

Erkek basketbolunun önemli isimleri arasında yer alan Marko Tomas 3 Ocak 1985 tarihinde Hırvatistan’da dünyaya geldi. 2.01 boyundaki basketbolcu guard pozisyonunda görev yapıyor.

Hırvat Milli Takımı’nın da değişmez oyuncuları arasında yer alan Marko Tomas, 16.4 sayı, 3.1 ribaund, 1.9 asist, 1.1 top çalma, yüzde 46.5 iki sayılık, yüzde 33 üç sayılık ortalamalarına sahip.

Marko Tomas’ın sporculuk kariyeri Cibona Zagreb altyapısında başladı ve 2000-2001 sezonunda ilk profesyonel maçına çıktı. 2005-2006 sezonunda Real Madrid de İspanya’da kiralık olarak oynayan başarılı guard, daha sonda yeniden Hırvatistan’a dönerek Cibona Zagreb de kariyerine devam etti.

2007 sezonunda Real Madrid ile önce ULEB Cup ardından İspanya Ulusal Şampiyona Kupası’nı kazanan Marko Tomas 2008-2009 sezonunda da Cibona Zagreb ile Hırvatistan Ulusal Şampiyona Kupası’nı kazanma başarılarını gösterdi.

Hırvatistan Milli Takımı’nın da değişmez ismi olan Marko Tomas artık Fenerbahçe Ülker’in başarısı için ter dökecek.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçe'de transfer!   F.Bahçe'de transfer! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 5:25 pm

Biggren futbol sandım bi heyecanla girdim ya
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçe'de transfer!   F.Bahçe'de transfer! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 5:54 pm

hehehe Biggren
sende haklsısın be kardeşim smilee
sizinkiler hala transfer yapmadı demi ( Stoich ) dışında...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçe'de transfer!   F.Bahçe'de transfer! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 5:56 pm

yok galiba ya yabancı yok ama tük var mı bilmiyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçe'de transfer!   F.Bahçe'de transfer! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:36 pm

valla benim bildiğim kadarıylada türkde yok...

F.Bahçe'de transfer!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serdar Adalı'dan transfer itirafı