Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Empty
MesajKonu: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 2:50 pm

Buz Adamı Ötzi, 1991 yılında Avusturya-İtalya sınırındaki Ötzlar Alplerinde keşfedilmiş olan, M.Ö. 3300 yıllarında yaşamış bir adamın doğal şartlarda oldukça iyi korunmuş mumyasına günümüzde verilen isimdir.

Siteye girdikten sonra Zoom view yazan yere tıklayın.

Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Info1

Site: www.icemanphotoscan.eu

Konuyu bilim bölümüne mi cafeye mi açsam diye düşündüm. Cafede daha çok ilgi göreceğini düşündüğümden buraya açtım.
Kesinlikle gözatmanızı tavsiye ederim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 2:59 pm

çok şaşırtıcı ya
insanı hayrete düşürüyo :O
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 3:32 pm

Çok ilginç.Paylaşım için teşekkürler Emre :)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 3:49 pm

qüzel paylasm tskkrler xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 5:06 pm

ilginç xD
teşekkürler
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 9:25 pm

dikkat ettiniz mi bilmiyorum vücudunun çeşitli yerlerinde çentik ve artı şeklinde dövmeler var. tattoo sekmesine tıklarsanız görebilirsiniz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:29 am

fark ettim ne için acaba bunlar...
dini bir bilrim olmasın bu işaretler WinkWinkWinkWink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:31 am

bilmem ama bişeyleri saymaya çalışmış gibi anladım ben =)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:44 am

rakamları keşfetmeye az kalmıştı desen.

yanlız çeltikler üçleme gibi olmuş
ve hepsi aynı hizzada.

hepsi de bacak bölgesinde bence bulunduğu kabilenin bir sembolü olsa gerek WinkWink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:57 am

sırtında ve sol el bileğinde de var =) senin dediğin de olabilir tabi. bişey saymak için vücudunu kullanmak pek akıllıca olmazdı. ama göçebe yaşıyorsa ve hep hatırlaması gereken önemli bişeyse diye dedim Biggren
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin   Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 12:31 pm

olabilir neden olamsın WinkWinkWinkWinkWink

Buz Adamı Ötzi'nin Mumyasını Milimetrik İnceleyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serdar Ortaç - Gecelerin Adamı