Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

begendim ekliyim dedim.D

YazarMesaj
Misafir
Misafir

begendim ekliyim dedim.D Empty
MesajKonu: begendim ekliyim dedim.D   begendim ekliyim dedim.D Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 1:34 am

Biliyorum bu konu genel sohbet yada gereksız mesajlar bölümüne açılmalıydı ama inanın zor durumdayım, bu bölüm en çok ziyaret edilen bölüm olduğu için, buraya açarsam herkes belki yardımcı olabilir bu konuda bana diye düşündüm.

Uzun süredir beni çok üzen bir durumu sizlerle paylaşmak istedim.

Maalesef ben ciddi bir mali kriz içindeyim. Ve artik tabir yerindeyse biçak kemige dayandi. Bir sürü ödemem var fakat bunlari karşılayacak durumda değilim. Böyle olunca da haciz söz konusu olacak büyük ihtimalle. Bir karar verdim.
Elimdeki mallardan bir kaç parca bir şeyi bu hafta sonu satişa cikaracagim.
İzmirde olanlar karsıyaka carsı mıgros arkasındakı evime gelebılırler.. Satis evin arkasindaki bahçede olacak. Eger vaktiniz olur da bu satışıma gelirseniz çok sevinirim.
Satisa cikaracagimiz parcalarin toplu fotografini da ekliyorum, LÜTFEN AŞAĞIDAKİ RESMİ İNCELEYİNİZ.

...

............

.......

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Simdiden tesekkurler.
Sevgiler,

alıntı.
Misafir
Misafir

begendim ekliyim dedim.D Empty
MesajKonu: Geri: begendim ekliyim dedim.D   begendim ekliyim dedim.D Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 3:52 pm

Yazık yaa adamcağıza, katkı için gidip arabalardan birinin ön camını siliyimde para almıyim

begendim ekliyim dedim.D
1 sayfadaki 1 sayfası