Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Galatasaray'ın çadırına talip!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Galatasaray'ın çadırına talip! Empty
MesajKonu: Galatasaray'ın çadırına talip!   Galatasaray'ın çadırına talip! Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 7:29 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Galatasaray'ın çadırına talip!

Ali Sami Yen arazisinin ihalesini kazanan Yaşar Aşçıoğlu, Galatasaray’ın bitişikteki çadır arsasına talip oldu

16 Temmuz 2010 Cuma,

Galatasaray'ın çadırına talip! 532857_detay

Mecidiyeköy’deki 34.6 dönümlük Ali Sami Yen Stadı’na ait arazinin ihalesini kazanan Aşçıoğlu İnşaat’ın patronu Yaşar Aşçıoğlu, Galatasaray’ın bitişik parseldeki çadır arazisi için Başkan Adnan Polat ile görüştü. Görüşmeyi önceki gün yaptıklarını belirten Aşçıoğlu, “Teklifimi sundum. Eğer kabul etmezlerse önemli değil, ama anlaşırsak Galatasaray Camiası karlı çıkacak” dedi.

MÜLK SAHİBİ OLACAK

Aşçıoğlu, Polat’a önerdiği modeli şöyle anlattı: “Şu anda çadırın bulunduğu 2.1 dönümlük arazide Galatasaray iş merkezi yapmayı planlıyor. Ben de, bu binayı benim projemin önünde yapmamaları
adına, estetik açısından düşünerek, arsaya talip oldum. Galatasaray’ın karlı çıkacağı bir teklifle bana gelin dedim. Burada kaç metrekare inşaat yapacaklarsa, maliyetini düşsünler, onlara projemden o kadar yer vereyim. Ben de 2.1 dönümü yeşil alan olarak bırakıp artan emsali
projeye ekleyeceğim. Bu artan kısım Galatasaray’ın mülkü olacak. Bu, belki rezidansta daire olur, belki de ticari bir mülk olur.” Aşçıoğlu, Selenium Twins’te Beşiktaş Camiası ile birlikte hareket ettiklerini, bu projede de Galatasaray ile birlik olabileceklerini hatırlatarak, “Eğer anlaşırsak sıfır karla onlara bir pay vermiş olacağım” dedi. Aşçıoğlu, “Galatasaray önerimi kabul etmezse, önemli değil. Ancak eğer kabul ederlerse onlar karlı çıkacak” diye konuştu.

POLAT: UYGUN BULURSAK KURULA GETİRECEĞİZ
GalatasaraySpor Kulübü Başkanı Adnan Polat, önceki gün yaptığı açıklamada, Aşçıoğlu’nun çadır arazisi için kendilerine bir teklifte bulunduğunu dile getirmiş ve şunları söylemişti: “Bu araziye bir iş merkezi yapmak için Şişli Belediyesi’nden ruhsat alma çalışmaları yapıyoruz. Ancak, Aşçıoğlu
İnşaat bize gelerek, buraya yapacağımız binanın, kendilerinin yapacağı binaların önünde rahatsızlık yaratacağını belirterek, ‘Sizin yapacağınız binadan daha fazla yeri kendi binamızda teklif edelim’ dediler. Bizim inşaatımız 7 bin metrekarelik bir alan ihtiva edecek. Bu konuyu
görüşeceğiz ve uygun görürsek genel kurula getireceğiz.”

Galatasaray'ın çadırına talip!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Göreve talip!
» Tuncay'a sürpriz talip!
» 37'lik Carlos'a İtalyan devi talip oldu!..