Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Cinsel organını gösterdi, vurdum"

YazarMesaj
Misafir
Misafir

"Cinsel organını gösterdi, vurdum" Empty
MesajKonu: "Cinsel organını gösterdi, vurdum"   "Cinsel organını gösterdi, vurdum" Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 6:13 am

Tabancayla adam öldürmek suçundan
yargılanan kadın,“cinsel organını gösterdi onun için vurdum” dedi.

"Cinsel organını gösterdi, vurdum" Edirne-cinayet

Edirne’de eşi cezaevinde olan bir çocuk annesi 17 yaşındaki D.D., kendisini taciz ettiği iddiasıyla 26 yaşındaki Mehmet K.'yı tabancayla öldürmek suçundan yargılandığı mahkemede,
“cinsel organını gösterdi onun için vurdum” dedi.Edirne 1’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘kasten adam öldürmek’ suçundan ömlür boyu hapis cezası istemiyle tutuklu yargılanan D.D. ilk kez hakim karşısına çıktı. Mahkemede savunma yapan D.D., eşinin hırsızlık suçundan
cezaevine olması nedeniyle 2 yaşındaki kızıyla kaldığını ve bakkal dükkanını işlettiğini belirterek şunları anlattı:“Mehmet K. beni sürekli taciz ediyordu. Kocam cezaevine girince tacizlerini artırdı. Olay akşamı bakkal dükkanında dururken, kapıdan bana küfürlü sözler söyledi. Daha sonra içeri girdi ve pantolonunu indirip bana cinsel organını gösterdi. Ben de mahalleye gelen bir kadından 2 yıl önce satın aldığım tabanca ile dışarıya çıktım. Kaç defa ateş ettiğimi
hatırlamıyorum. Beni taciz eden Mehmet K.’yı vurdum. Çok pişmanım.”

"Cinsel organını gösterdi, vurdum" Edirne-cinayet2

BABA: OĞLUM KİMSEYİ TACİZ ETMEZ
Mahkeme tanıkların ifadelerine başvururken, öldürülen Mehmet K.’nın babası Veysel K., taciz iddialarını kabul etmedi. Oğlunun suçsuz yere öldürüldüğünü belirten baba K., “Oğlum bir hiç uğruna öldürüldü. Kimseyi taciz etmez benim oğlum. Olay akşamı eve gelmiştim. Patlayan silah sesini duyunca hemen koştum. Oğlum kanlar içindeydi” dedi. Mahkemede heyeti diğer tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi.ÇOCUĞU DA CEZAEVİNDEHırsızlık suçundan cezaevine giren Orhan D.’nin eşi D.D. de cinayet suçlamasıyla cezaevine girince, kızları da ortada kaldı. Cinayetin ardından bir süre mahallede bakılan M.D., annesinin isteği üzerine cezaevine verildi. Minik M.D. 22 Mart
tarihinden bu yana cezaevinde annesiyle birlikte kalıyor.
Misafir
Misafir

"Cinsel organını gösterdi, vurdum" Empty
MesajKonu: Geri: "Cinsel organını gösterdi, vurdum"   "Cinsel organını gösterdi, vurdum" Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:58 pm

17 mi .... Shocked

"Cinsel organını gösterdi, vurdum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cinsel sorunlar ve sebepleri
» cinsel kimlik bozuklukları
» Cinsel ilişki kalbi zorluyor
» Cinsel ilişki esnasında baş ağrısının nedenleri