Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

efe qeri dönüyo

YazarMesaj
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 5:49 pm

Kanal D'nin reyting rekortmeni gençlik dizisi "Kavak Yelleri"nde beklenen gelişme oldu ve önceki yıl diziden ayrılan Dağhan Külegeç ekibe yeniden dahil oldu.

'Televizyon Gazetesi'nde yer alan haber göre; Dizide Efe karakterini canlandıran Külegeç'in yönetmen Jale İncekol'a sandalye fırlattığı için diziden çıkarıldığı gündeme geldi. Külegeç'in diziden ayrılması üzerine hayranları yapım şirketini ve Kanal D'yi telefon ve e - posta yağmuruna tuttu. Yapım şirketi Tim's Productions Külegeç'e yeniden diziye dönmesi için teklifte bulundu. Külegeç de diziye dönme kararı aldı.

efe qeri dönüyo Daghan-ulegec-460-0444_334

oquz abi bu haber senin için xD
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 6:17 pm

Evet önceden okumuştum bu haberi ama hala içim rahat değil,dağhanı dizide görmeden döndüğüne inanmam Biggren
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 7:14 pm

O jale'ye iyikide atmış ne lanet bi kadın o ya...
Ya bize bile huzur vermemişti lanet kadın ancak haftalar öncesinden beridir sölediğim gibi gelicek ben bu bilgiye haftalar önce Sarp'tan ulaşmıştım Wink
bi kaç bölümünde senaryosu vardı elinde ahh bide onlara bakaydım süper olurdu Biggren
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 8:28 am

qüvene nolcak onu düşünüyorum bide mine ölmez heralde dimi xD
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 8:57 am

ya aradalardı kardeşim ya hani göremedimki kimseyi görseydim bileydim valla sölerdim sizede mine konusunu tam olarak ancak güvene nolcağı belli Efe ile kıyasıya bi rekabete girceği söleniyordu Aslının kafası yine karışacak yani Güven baya zorlancak gibi di,yordu Sarp bakalım nolcak Wink
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 9:00 am

saol abi =)
ama mineyi öldürmesinler ya suyu çıkar
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 9:28 am

ya mine ölüceğine o çiyan ölse ya Biggren
batırdı diziyi Biggren
zaten gerçek hayattada neyse o dizide manyağın teki kardeşim ya...
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 9:34 am

vallla ya herkesi ayırdı pis düzenbaz
hadi ya çok mu çektirio ordakilere
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 9:37 am

yok be kimseye bişey çektiremiyo kimse onu adam yerine koymuyor Biggren
normalde oyuncular set ekibi ile fazla muhattap olmaz falan kendi aralarında genellikle takılırlar ancak Sarp farklı nasıl diyim Sarp içinden geldiği için sıcak kanlı olduğu için muhabbet ediyor om ise oyuncular falan yanına doğru düzgün almadığı için set ekibi ile takılıyor...

Düşün mine karakterini canlandıran - aslı karakterini canlandırın falan filan hepsi bi yerde bu tek başına bi yerde yada gidiyor ışuıkçı ile sesçi ile konuşuyor :
D
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 9:40 am

ama abi suç birazda oyuncularda diil mi nie aralarına almıolar kızı xD xP
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 9:41 am

ya şimdi karakteri bozuk sana uymayan yaptığı hareketlerini beğenmediğin birini sende olsan yanına almazdın bence kardeşim ya Biggren
Bence iyi yapıolar boşver Wink
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 9:48 am

iyi yapıolar o zman xD ışıkcılarda konuşmasın onla xP xD
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 10:23 am

Hmm yok onlar konuşur Biggren
Alayı biraz nasıl desem anladın sen onu Biggren
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 10:28 am

anladım xD
qitti ama o dimi en son su ya söledi qitti
Misafir
Misafir

efe qeri dönüyo Empty
MesajKonu: Geri: efe qeri dönüyo   efe qeri dönüyo Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 10:52 am

Valla şimdilik gitti ama her an er şey olabiliyor o dizide gene gelebilir Wink

efe qeri dönüyo
1 sayfadaki 1 sayfası