Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Kadın için En Güzel Cümle

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Bir Kadın için En Güzel Cümle Empty
MesajKonu: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 7:17 pm

Adam akşamdan kalma büyük bir baş ağrısıyla uyanmış zorlukla gözlerini açarak, yatağından doğrularak şöyle bir etrafına bakmış komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri ütülenmiş durumda aspirinleri içerken komodindeki not dikkatini çekmiş

"sevgilim, günaydın. kahvaltın mutfakta. ben alışverişe gidiyorum. erken dönerim seni çok seviyorum."

kalkıp giyinmiş ve mutfağa gitmiş bakmış oğlu kahvaltı ediyor ve kendi servisi ve gazeteleride masanın üstünde duruyormuş oturmuş, kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş "evlat dün gece neler oldu biliyor musun?" oğlu; dün gece sarhoş olarak eve geldiğinde saat üçü geçiyordu. önce koridordaki sandalyeyi devirdin ve ardından kustun, daha sonrada yüzünü odanın kapısına çarptın ve bir gözün morardı. adam şaşırmış vaziyette: anlayamadım. neden o zaman her şey temiz, kahvaltı hazır ve gazetelerim alınmış?

Çocuk:
onu mu soruyorsun? annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp, pantolonunu çıkarmaya çalıştığında;

bayan, beni yanlız bırakın "BEN EVLİ BİR ADAMIM" dedin.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 7:32 pm

vayyy cidden güzelmiş...yani böyle diyen bi adama ne yapsan az..o kafayla onu söyleyebiliyorsa yapılan herşeyi hakediyo demektir smilee
paylaşım için teşekkürler canım...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 7:09 am

Wink o alkolik haliyle gidişatın farklı yöne kayması gerekiyordu. böyle erkekler var mı gerçekten. böylelerini görmek nesli tükenmiş dinazor görmek gibi birşey blinkk
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 8:07 am

Bence var Evren...
Ama erkeklerin hepsinin arasında sadece çok ufak bir dilim sadece...

Ancak olay gidişatı bakımından gerçekten süper bir olay...
Gerçek Sevgi bu olsa gerek...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 8:51 am

ne kadar erkek tanıdıysam herpsi birbirinden üstün ayılardı ( ayı : ne kadar hayvan olsa da sevimli kıllı peluşlar için de kullanılan bir terimdir. hakaret değildir Wink )

sen kimi kandırıyosun Biggren bi erkek bana böyle sadık olsun ben onu el üstünde taşırım ayaklarını bile yıkarım...
vallaaa bak Wink)WinkWink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 8:58 am

hehe Biggren
öznuuuur duy duy smilee
hehe Biggren

ya tamam erkekler olarak genel kanı '' sadık olmadığımızdır '' ancak bu kişilere göre değişir...

erkekler doğası gereği '' yetinmez varlıklardır '' ama dediğim gibi bu kısa hikayede var olan tarzda erkekler mevcut...

dünyaya geliş amacının sadece seks olmadığını bilen ve sadakate önem veren erkeklerden bahsediyorum yani Wink

En son ZGROCK tarafından Perş. Tem. 01, 2010 9:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 9:23 am

o bahsettiğin varlıklar elle tutulup gözle görülebiliniyor mu. ve hangi tarlada yetişiyo bunlar birkaçzibilyon tane alıcam da. dağıtmak istediğim bürsürü kişi var. yada tanıdığım her kadın aynı şeyden yanıkıyo WinkWinkWink onlara dağıtıcam
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 9:25 am

Valla benim çevremde en son 1 tanede daha vardı o da başını bağladı artık ya smilee

Şansına küs , kalmadı elimde Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 9:30 am

seni yalancı herif..... yoktu yok...
bakmadığım yer. gitmediğim mekan kalmadı onun için. ya neye benzerse benzesin ister maymundan bile gelsin, sadık olsun kibar olsun da nasıl olursa olsun benim için.

yada dur dur.... dur yaaa

tüm erkekler ölmeli. evet evet ölmeli ki karılar rahat etmeli WinkWink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:04 am

Ya sende acaip bi potansiyel görüyorum ya neyse...

Biz erkekleriz demi suçlu olan yani hep aldatan biziz affedersin ama bu işi erkek tek başına nasıl yapabilirki nasıl bi mantıktır bu...

Siz kadınlara zarar veren yine kadınlardır unutma...

Biz erkeklerin genel olarak %90 gibi bi kısmı iş cinsellik olunca ağzı suyu akan uçkuru gevşek her daim skor peşinde yaratıklarız ancaaaaaaaak bunun için tabi senin tabirinle söylüyorum '' karı '' lazım Biggren

Şimdi demekki neymiş biz erkekler aldatmaya meyilli bile olsak bi tarafımızda yırtsak sizden biri size ihanet etmeden bu işi gerçekleştiremiyormuşuz Wink

O yüzden bana burada espri dahi olsa feminen tarzda konuşma Wink

Ayrıca ben kendimle alakalı konuşmayı sevmem ancak ben sadık biriyimdir demekkşi buda senin teorini çürütüyor hepsi aynı falan değil yani Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:06 am

böyleleri de var işte xD
tsk özqr abi xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:08 am

Rica ederim kardeşim erkeklerin hepsi aynı değildir sözlerime tam oturan bir konu Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:10 am

istisnalar kaideyi bozmaz desem xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:12 am

Kadınların hepside melek değil desem Wink

Aldatma işi özetle ;

2 sevgili ( 1 Kadın + 1 Erkek ) ---> kadın - erkek + başka bir kadın = aldatma !!!

Başka bir kadın işin içine girmeden aldatma gerçekleşemez yani erkek milletine çakmadan önce kendi hem cinslerinize çaksanız Wink

Saygılarımla Biggren
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:14 am

ben şimdi cinsimi savunmadım ki bi kaç erkeğin böle olması erkeklerin çapkın olduunu değiştirmez dedim hemcinslerimi eleştirecek olsam bu yaştan bile bi sürü şey çıkarırım özqür abi Wink

saygılar xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:16 am

Tamamdır meltemcim kusura bakma Evren demin baya uğraşınca herkese aynı davrandım sanırım kusura bakma Wink

Sende haklısın...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:16 am

Biggren kadnlar doustan istedqni alablme isteine sahptr xD bu yzdn akıllarnı celmye calsrlar erkeqn.marifet aklı karsmayan erkektedir xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:19 am

oh oh ne güzel...

kadınlar akıl çelmeye çalışanlar ama aynı zamanda sadakat bekleyende kadınlar ne biçim bi iştir yav bu Biggren

Ama dediğim gibi ben sadakatten yanayım Wink
KARŞILIKLI olanından ama...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:20 am

ZGROCK demiş ki:
oh oh ne güzel...

kadınlar akıl çelmeye çalışanlar ama aynı zamanda sadakat bekleyende kadınlar ne biçim bi iştir yav bu Biggren

Ama dediğim gibi ben sadakatten yanayım Wink
KARŞILIKLI olanından ama...
aynı fikirdeyim abi sadakat çok önemli
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:21 am

ya zaten sadakat olmazsa bağlılıkta olmaz aşkta olmaz hiç bişi olmaz karşılıklı farklı amaçlar için birliktelik olur sadece bu...

Aşk sadakat ister , tek eşliliğe uymak ister...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 12:10 pm

Hikaye güzelmiş Biggren şayet evlenirsem eve geldiğimde sarhoş taklidi yapıp karıma beni yalnız bırakın ben evli bir erkeğim dicem Biggren bakalım işe yaricak mı Biggren
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 12:29 pm

ZGROCK demiş ki:
ya zaten sadakat olmazsa bağlılıkta olmaz aşkta olmaz hiç bişi olmaz karşılıklı farklı amaçlar için birliktelik olur sadece bu...

Aşk sadakat ister , tek eşliliğe uymak ister...

sözlerine katılıyorum canım Rolling Eyes
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Kadın için En Güzel Cümle   Bir Kadın için En Güzel Cümle Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:09 pm

oğuzzz demiş ki:
Hikaye güzelmiş Biggren şayet evlenirsem eve geldiğimde sarhoş taklidi yapıp karıma beni yalnız bırakın ben evli bir erkeğim dicem Biggren bakalım işe yaricak mı Biggren

ahahahah xD koptm xD

Bir Kadın için En Güzel Cümle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kadın mezarı açıldı ....xD
» Kıyma makinasına düşmüş bi kadın
» Bir Kadın Bir Erkek | Tüm Bölümleri | Her Hafta Güncel |61-72| 2 Alternatif Link
» Tren ile istasyonun beton zemini arasında sıkışan kadın
» "Güzel bir maçtı"