Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sitemiz artık google da

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sitemiz artık google da Empty
MesajKonu: Sitemiz artık google da   Sitemiz artık google da Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 10:26 am

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz artık google da   Sitemiz artık google da Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 11:53 am

kelbaykuş ne alaka onu çözemedim huh
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz artık google da   Sitemiz artık google da Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 11:57 am

emre o ahmetin işi smilee

ya nası diyim bi ara kelbaykuşta internet bölümüne burayı tanıtan bi yazı koymuş...
tanıtan dediğim sadece site ismi daha sonradan silmişler tabi...
ilk koyduğunda bnde görmüştüm oradan biliyorum Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz artık google da   Sitemiz artık google da Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 12:05 pm

hadi gazamız mübarek olsun aferim bize WinkWinkWink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz artık google da   Sitemiz artık google da Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 12:07 pm

ya işte ilk etap tamam ancak daha baya işimiz var google ile ilgili şu an için sadece sanalkafee yazarsanız çıkıyor asıl iş sitede yaptığımız paylaşımların isimleri yazıldığında çıkması Wink

onun içinde baya baya zaman ve uğraş lazım...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz artık google da   Sitemiz artık google da Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 4:12 pm

Evet kesinlikle ama aşama aşama ilk açıldıgında tabiki cıkmıodu tam adını yazınca bıle ama artık sanalkafee yazınca 3. sıradayız zamanla o da olucak.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz artık google da   Sitemiz artık google da Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 9:46 pm

ahmeti beklememiz lazım sitenin dosyalarının toplandığı ftpyi bilmiyorum ama dosyaları hazırladım. ftpye yükleyip direk google'ye kaydımızı yapıcam. ondan sonrası da google'ye kalıyor. bir kaç saat ila bir kaç hafta arası bi sürede sanalkafee haricinde kelimeler yazıldığında da google ve yahoo'da sitemiz çıkacak diye umuyorum smilee:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz artık google da   Sitemiz artık google da Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 12:54 pm

cix oLms Biggren

Sitemiz artık google da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sayılar ile Sitemiz
» Google Aptallaştırıyor
» Google'ı sitede yakaladım :)
» Google ve Youtube düğümü çözülüyor
» Yok artık Demet!