Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eleştirilere golle yanıt

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Eleştirilere golle yanıt Empty
MesajKonu: Eleştirilere golle yanıt   Eleştirilere golle yanıt Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 3:02 pm

Almanya'nın formda golcüsü Miroslav Klose, zorlu Arjantin maçından önce açıklamalarda bulundu.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Daha birkaç hafta önce Alman taraftarlar arasında istenmeyen adam olarak ilan edilen Miroslav Klose, eleştirilere attığı kritik goller ile yanıt verdi.

32 yaşındaki tecrübeli golcü, Bayern Münih forması altında attığı 3 gol ile en kötü sezonunu geçirdikten sonra geldiği Dünya Kupası'nda pazar günü İngiltere karşısında takımının galibiyetinde önemli rol oynayarak yüzleri güldürdü.

Almanya'nın İngiltere'yi adeta sahadan silerek aldığı galibiyette iki gol atarak takımının çeyrek finale çıkmasını sağlayan Thomas Müller'in her zaman kendisinin arkasında olduğunu ve daha iyisini yapabileceğini söylediğini belirten Miroslav Klose, 99. kez milli formayı giydiği bu karşılaşmada turnuvadaki ikinci, milli takım forması altında da 50. golünü atmayı başardı.

İki İngiliz defans oyuncusunu geçtikten sonra golünü atan Miroslav Klose ayrıca şunları kaydetti : "Kimseye bir şey göstermek zorunda değildim. Ben sadece kendi kendime iyi olduğumu kanıtlamak istedim. Arjantin maçına konsantre olmalıyız. Arjantin oldukça güçlü bir ekip ve herhangi bir hatamızda anında cezayı kesebilecek bir takım. Eğer istediğimiz oyunu turnuva boyunca sahaya yansıtabilirsek kupayı kazanabiliriz. Karşımıza çıkan tüm engelleri aşmalıyız."

Eleştirilere golle yanıt
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kılıçdaroğlu'ndan Sarıgül'e yanıt
» Kardelen'den PKK'ya Tokat Gibi Yanıt