Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mükemmel seksin süresi

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Mükemmel seksin süresi Empty
MesajKonu: Mükemmel seksin süresi   Mükemmel seksin süresi Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:26 pm

Cinsel sorunları olan çiftlere danışmanlık hizmeti veren Seks Terapi ve Araştırma Derneği tarafından yapılan ankete katılanlar, bir ya da iki dakikanın çok kısa, üç ila yedi dakikanın kabul edilebilir ve 13 dakika üzerinde seksin çok uzun olduğunu söyledi. Anket sonucunda yedi ila 13 dakika süren seksin en iyisi olduğu ortaya çıktı.

Araştırmalar, popüler kültürün, seksin süresine dair gerçekçi olmayan fikirleri güçlendirme eğiliminde olduğunu kaydetti.

Pennsylvania Eyalet Üniversitesi'nden psikoloji profesörü Eric Corty, "Çoğu erkek ve kadın, tüm gece süren seks fantezisine inanıyor görünüyor. Bu hayal kırıklığı ve tatminsizliğe yol açabiliyor. Bu araştırmanın fantezileri bir yana bırakıp erkeklerin ve kadınların daha gerçekçi verilerle hareket etmelerine yardımcı olmasını umuyoruz" diye konuştu. Araştırma sonuçları Sexual Medicine (Cinsel Tıp) dergisinde yayınlandı.

bunu da bilmemizde fayda var dedim ve sağlık bölümüne iliştiri verdim. Biggren
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mükemmel seksin süresi   Mükemmel seksin süresi Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:27 pm

seks dediğin sabaha kadar olur scratch
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mükemmel seksin süresi   Mükemmel seksin süresi Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:29 pm

Emre demiş ki:
seks dediğin sabaha kadar olur scratch

deliiiiiiiiiiii......
senin için söylenecek sağlam şeylerim var ama dilim varmıyo emre WinkWinkWinkWink...
bir önceki sağlık bölümünün konusu, kalbe artık zarar verdiğiydi. bence sakın deneme pat diye yatakta kalırsın WinkWink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mükemmel seksin süresi   Mükemmel seksin süresi Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:31 pm

atın ölümü arpadan olsun
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mükemmel seksin süresi   Mükemmel seksin süresi Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:31 pm

ben bu araştırmayı daha öncede okumuştum bi yerlerde ama şimdi hatırlayamadım...

ancak bu bilimsel veriler eşliğinde bakılırsa çok doğru bir araştırma seks'in süresi ( ideal yada mükemmel seks yani ) 7-13 dakika arası olanıymış...

daha kısa olanlar ile daha uzun olanlar ideal kabul edilmemekte nedenide vücudun gerekli uyartıları alması ve tamamlaması ( orgazm ) ideal insanlarda 7-13 dakika içerisinde tamamlanmaktaymış...

daha fazlası kişiler arası tercih ve fantaziye giriyorki o da bu araştırmanın dışında kalıyor Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mükemmel seksin süresi   Mükemmel seksin süresi Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:35 pm

Emre demiş ki:
atın ölümü arpadan olsun

heheheee.... klasik bir ab..... aza görüşü tebrikler, 19 yalında olmanın vermiş olduğu açlık ama, enerjini çabuk tüketmekten başka bir şeye yaramaz bu.

özgür katılıyorum yorumlarına, topluımumuzda buna hep ayıp gözüyle bakıldığı için bilgisizlik bizi hep geriye götürdü. evliliklerin çoğu da cinsel işlevsizlik veya doyumsuzluk sebebi ile bitiyor zaten. hayatta bi denge kurmak gerekiyor. bida sizin elinizde.

emre uslan artık WinkWinkWinkWink yoksa bu şey seni öldürücek:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mükemmel seksin süresi   Mükemmel seksin süresi Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:38 pm

king
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mükemmel seksin süresi   Mükemmel seksin süresi Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:40 pm

Ben bu tarz konuları araştırmayı ve okumayı severim benim için hayatın hiç bir alanında tabu yoktur...

Dediğin gibi bizim ülkemizdeki bir çok insan yüzünden ayıp yada günah kgibi safsatalar ile nice genç çiftler ya ayrıldı ya başka olaylara maruz kaldı...

Tabi bide odun erkek sınıfınında etkisi büyük , dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünüp partneri önemsemeyen ( karısını - kız arkadaşını vesaire ) -7 dakika sınıfındakiler yani smilee

Neyse ben daha fazla yorum yapmayım en iyisi Biggren

Mükemmel seksin süresi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seksin getirdiği mucizeler
» Seksin beyin üzerindeki etkisi