Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Empty
MesajKonu: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm

ben forum oyunları bölümüne pek girmediğim için daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum.

başlıktan da anlaşılacağı üzere bir cinle karşılaşsanız ilk 3 dileğiniz ne olurdu.

benimkiler

1-Dünyayı gezmek
2-Dünyayı, güzel bir kadınla beraber gezmek king Biggren
3-Gothic IV Arcania'nın bir an önce piyasaya çıkması. Artık sabredemiyorum :bom:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:17 pm

hmmm
1- dünya barısı
2- foklar
3- apaciler korunsun xD baska bisey yok xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 10:34 am

hmm.
1. İyi modifiye edilmiş bir Evo.
2. Onunla ralii ye katılım hakkı.
3. Bizim üst sokaktaki Mevlana Ayakkabı Tamirhanesi de sponsorum olsun dilerdim..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 12:40 pm

Chaqla demiş ki:
hmmm
1- dünya barısı
2- foklar
3- apaciler korunsun xD baska bisey yok xD

deliiiiiiiii
süpper dilekler rabbim sesini duysun diyorumve ekliyorum

istediğim herşeyi yapabilme gücü versin yeter başa da bişi istemem
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 2:57 pm

brazcık öyle xD
evet temelde her seyi yapabilirsek dileqe falan ihtyc kaLmaz xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 7:02 pm

Her şeyi yapabilsek, insan olmamızın anlamı kalmaz...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 7:23 pm

sen de haklsn .
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 8:13 pm

Tek isteyeciğim gelir dağılımı bakımından bütün insanların eşit olması, diğer şeyler kendiliğinden gelecektir..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 6:20 pm

vvaayyyy xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 9:54 am

evren abla ya katılıyorum herşeyi yapabilme gücü isterdim xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 10:55 am

öldüğümde direk cennete gitmek
huzur içinde ölmek
süper lüks yaşam yaşamak Biggren:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?   Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz? Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:04 pm

kendim hayal ettiğim gibi olmam o zmn ztn bütün hayallerim kabul olmuş olur Biggren

Karşınıza Cin Çıksa Üç İsteğinizi Gerçekleştirse Ne Isterdiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası