Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

F.Bahçelilere müjde!..

YazarMesaj
Misafir
Misafir

F.Bahçelilere müjde!..   Empty
MesajKonu: F.Bahçelilere müjde!..    F.Bahçelilere müjde!..   Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 5:50 pm

Slovakya teknik direktörü Vladimir Weiss İtalya maçı için belirleyeceği 11'de geçmiş maçlara göre değişiklikler olabileceğini söyledi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Slovakya'nın gazetecilerle turnuva boyunca problem yaşayan teknik direktörü Vladimir Weiss İtalya maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Weiss, "Her şeyimizi ortaya koyacağız. Cesur olmak istiyoruz ama aynı zamanda rasyonel de düşünmemiz gerekiyor rakibimiz bir Dünya Şampiyonu" dedi.

Tüm oyuncularının fiziksel ve mental olarak fit durumda olduğunu da belirten Weiss İtalya karşısında 11'de değişiklikler yapabileceklerini de belirtirken takımın yıldızı Marek Hamsik için "Oynadığı iki maçta hem kendi, hem de benim beklentilerimi karşılayamadı ama yarın İtalya'ya karşı aynı İtalya Ligi'nde yaptığı gibi bir parlama yapabilir. İtalyanları cesaretimizle şaşırtmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

STOCH 11'DE OLACAK İDDİASI

Weiss'in ilk 11'de değişiklik yapacağını açıklanması ise grupta oynanan ilk maçta sakatlığı sebebiyle 11'de yer almayan ve son iki maçta da oyunun son bölümünde maça dahil olan Fenerbahçeli Miroslav Stoch'un ilk 11'de yer alacağı şeklinde yorumlandı.

Stoch'un sakatlığı tamamen geçmiş durumda. Beşiktaşlı Filip Holosko'nun ise son iki maçta olduğu gibi maça yedek kulübesinde başlaması bekleniyor.

Son oynadıkları ve 2-0 kaybettikleri Paraguay maçında kaleyi bulan tek şutu olan Slovakya'da teknik adam Weiss bu basın toplantısında ise medyaya karşı olan tavrını yine ortaya koydu ve yaklaşık 1 dakika sorulara cevap verdikten sonra toplantıyı sona erdirdi. Weiss son üç basın toplantısının ikisinde mikrofonlar önünde 1 dakikadan az bir süre kalarak tepkisini bu hafta yine göstermişti.

Bu konuyla ilgili olarak Weiss ise "Olanlar için üzgünüm, sizlerle şu an olan ilişkimizi için de aynı zamanda" derken kendisinin insanları mutlu etmeye çalıştığını ama medyanın bunun tersini yaparak insanları üzgün bir hale getirdiğini söyledi.

Gazetecilere son kez seslenen Weiss; "Bir utanç, bir felaket olarak görmeyin ve bu tür şeyler yazmayın. Belki biliyorsunuzdur Fransa gibi büyük bir takım evine döndü mesela.."

F Grubu'nda 1 puanla son sırada bulunan ve buna karşın 2.tur şansı devam eden Slovakya'nın İtalya ile Ellis Park'taki kritik mücadelesi 21.30'da başlayacak.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçelilere müjde!..    F.Bahçelilere müjde!..   Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:00 pm

3. sınıf futbolcu...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçelilere müjde!..    F.Bahçelilere müjde!..   Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:03 pm

Biggren daum demiş C sınıfı futbolcu diye
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçelilere müjde!..    F.Bahçelilere müjde!..   Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:06 pm

Biggren bence doğru demiş Biggren
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçelilere müjde!..    F.Bahçelilere müjde!..   Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:09 pm

ya zaten onu ne daum nede başka bir teknik direktör transfer etmedi bana kalırsa Fenerbahçe klubünün transfer komisyonunda görevli olan birine demişlerdir git Dünya Kupasında oynayan birini ucuz maliyetli olmak kaydıyla transfer et gündemi değiştirelim yoksa Beşiktaş ' ı lig başlayana kadar konuşur bu medya diye :)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçelilere müjde!..    F.Bahçelilere müjde!..   Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:12 pm

aykut kocaman transfer etmiş stoch'u. daum eden hazard'ı istiyomuş a. kocaman yüzünden chelsea'ye kaptırmışlar adamı daumun açıklamasına göre
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçelilere müjde!..    F.Bahçelilere müjde!..   Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:13 pm

aykut kocamanda çok anlar transferden Biggren bu sene en iyi transferi bjk yaptı Q7 yi alarak
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçelilere müjde!..    F.Bahçelilere müjde!..   Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:33 pm

aynen katılıyorum sölediklerine oğuz...
ben aykut'un futbolculuğunuda sevmezdim gereksiz bi adam bence...
ne anlar o transferden ya.. Hayret yazık fener'e onun eline kaldıysanız...

Q7 bombamız zaten ya...
Ha oynar yada oynayamaz diye bişi konuşmak için erken...
Ancak ölüsü gelen Kewell , Baros , Hagi nasıl Galatasarayda iş yaptıysa Q7 ' de bizde yapıcak gibi bis var içimde...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçelilere müjde!..    F.Bahçelilere müjde!..   Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:41 pm

ZGROCK demiş ki:
aynen katılıyorum sölediklerine oğuz...
ben aykut'un futbolculuğunuda sevmezdim gereksiz bi adam bence...
ne anlar o transferden ya.. Hayret yazık fener'e onun eline kaldıysanız...

Q7 bombamız zaten ya...
Ha oynar yada oynayamaz diye bişi konuşmak için erken...
Ancak ölüsü gelen Kewell , Baros , Hagi nasıl Galatasarayda iş yaptıysa Q7 ' de bizde yapıcak gibi bis var içimde...

Bide Robinho gelirse Beşiktaşa vay bizim halimize Biggren
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: F.Bahçelilere müjde!..    F.Bahçelilere müjde!..   Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm

Hahaha Biggren
PAra yok para Biggren
Ah o paranın gözleri kör olsun para olsa Robinhoı gelemeye meyilli Wink

F.Bahçelilere müjde!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bengü - Müjde
» Deco'dan Portekiz'e müjde!
» ÜNİVERSİTE MEZUNLARINA MÜJDE