Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Servet Çetin'den samimi açıklamalar

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Servet Çetin'den samimi açıklamalar Empty
MesajKonu: Servet Çetin'den samimi açıklamalar   Servet Çetin'den samimi açıklamalar Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 1:56 pm

Ben topu oyuna sokamıyorsam; John Terry bu konuda benden daha mı iyi? İşte Servet Çetin'den samimi açıklamalar...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hürriyet, Frank Rijkaard ile yıldızı bir türlü barışmayan Servet’i, Bodrum Bitez’deki tatilinde yakaladı ve çok ses getirecek bir ropörtaja imza attı.

İşte o ropörtaj;

· Rijkaard devre arasında yönetime verdiği raporda, “Topu oyuna iyi sokan bir stoper istiyorum. Servet bunu yapamıyor” demişti. Ne düşünüyorsun?

Ben kesinlikle katılmıyorum. Günümüz futbolunda Servet Çetin gibi defans oyuncuları revaçta. Peki, ben topu oyuna sokamıyorsam; John Terry benden daha mı iyi topu oyuna sokuyor? Terry ne yapıyor? Dünyanın en iyi defans oyuncusu diyorlar. Ne yapıyor, topu oyuna mı sokuyor, iki üç adam geçip gol pası, ara pası falan mı veriyor? Ferdinand, Carvalho, Pepe topu oyuna çok mu iyi sokuyorlar? Onlar ne yapıyor? Topu iyi oyuna sokan birini arıyorlarsa, “10 numara” oynayan bir futbolcu alıp, defansa koysunlar o zaman.

· Peki, bu konuyu hiç Rijkaard’la konuştun mu?

Hayır, ben asla hiçbir hoca ile konuşmam... Bunu kişiliğime yakıştıramıyorum. Ben sanki onlara muhtaçmışım gibi gidip onlarla konuşmaya gerek yok. Ben çalışırım; ister oynatırlar, ister oynatmazlar.

· Bir özeleştiri yapmanı istiyorum; Servet Çetin’in olumlu ve olumsuz yönleri nedir?

Kesinlikle kimse dört dörtlük değil. Ama, ben şunu söylüyorum; bana güvenildiği zaman ben kendimi aşarım. Eksik yanlarım vardır ama şimdi kalkıp söyleyemem.

· Hırslı olduğunu ve takımda yedek kaldığın zaman ekstra antrenmanlar yaptığını duyuyorum. Bundan bahseder misin?

Ben zaten Florya’da kalıyorum. Bazen bu hırsımdan dolayı kendime zarar verip sakatlandığım oldu. Fenerbahçe'de bunları yaşadım. Gece 12’de ışıkları açtırıp çalışırım. Çünkü başka türlü deşarj olamıyorum. Stresimi atamıyorum. Bende acaba ne eksik var diye hırs yapıp çalışıyorum. Kulüpte kaldığım için kimse görmesin diye geç saatlerde antrenman yapıyorum...

Leo Franco’ya yanlış yapıldı

· Leo Franco’nun

Bir futbolcunun bir maçla yok edilmemesi gerekiyor. Yarın bir gün aynı hatayı ben de, içimizden başka biri de yapabilir. O zaman forvetler her gol kaçırdığında onları da yiyelim! Futbolcuyu bir maçta silmek bir tek bizim ülkemizde var zaten.

Şükür ve Şaş gibi ağır abiler her takıma lazım

· Bir dönem
Tabii ki! Takımda yaşı büyük oyuncu fazla kalmadı. Bir tek Ayhan abi var. O da sakin bir insan. Çok fazla etliye sütlüye karışan biri değil. Özellikle Hakan Şükür, Hasan Şaş gibi sözü geçen, ağırlığı olan abiler her takımda olmalı.

· Türkiye’nin değerlerine pek sahip çıkmadığını düşünüyor musun?

Kesinlikle... Ne yöneticisi, ne taraftarı... Kimse sahip çıkmıyor.

· Arda Turan, “Pasaportum farklı olsaydı çok farklı yerde olurdum” dedi. Haklı mı?

Kesinlikle haklı. Ben şu anda bile iyi kulüplerden teklif alıyorsam; ismim ‘El Servet’ ya da ‘Servetinho’ falan olsa görün bakın neler olurdu! Türk vatandaşı olmaktan gurur duyuyoruz ama maalesef yurt dışında bu konu gerçekten problem yaratıyor. Bu problem olmasaydı Türkiye’de birçok oyuncu Avrupa’nın en kral yerlerinde oynardı. Görüyorsunuz Afrikalılar, Çekler, Slovaklar nerelerde oynuyorlar...

Kadıköy’de bir gol yiyince “Yine gitti maç” deniyor

İnsanlar baskı yapıyor ve biz futbolcular bundan etkileniyoruz. Mesela Kadıköy’de bir gol yiyoruz ‘Allah yine gitti maç’ diye bir düşünce oluşuyor insanlarda. İşte bunun olmaması lazım. Çok iyi futbol oynuyoruz ama golleri bulamıyoruz. Alın işte Ali Sami Yen’deki son maçta pozisyonları bulan bizdik ama kazanan Fenerbahçe...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Servet Çetin'den samimi açıklamalar   Servet Çetin'den samimi açıklamalar Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 9:51 pm

hürriyet gazetesinden hayali bir röpörtaj daha
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Servet Çetin'den samimi açıklamalar   Servet Çetin'den samimi açıklamalar Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 11:49 pm

haha Biggren
valla sende haklı olabilirsin smilee
sonuçta gerçektende daha önce çok hayali röportajları ortaya çıktı ancak ne biliyim servet'ten beklerim ben ya smilee
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Servet Çetin'den samimi açıklamalar   Servet Çetin'den samimi açıklamalar Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 8:48 am

hürriyetin işi bu ya arda ve yöneticiler hakkında da sahte röpörtajlar ortaya sürdüler ercan saatçi şerefsizi orda spor müdürü iken ordan düzgün haber beklememek lazım

Servet Çetin'den samimi açıklamalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orgeneral Başbuğ'dan çarpıcı açıklamalar
» Servet kavgası iktidarı sarsıyor