Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kütüphane

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kütüphane Empty
MesajKonu: Kütüphane   Kütüphane Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 3:56 pm

Sarışının biri kütüphaneye girmiş ve direk bankoya yönelerek görevliden bir hamburger, bir kola, birde patates kızartması istemiş. Görevlinin saf saf yüzüne baktığını gören sarışın bu sefer daha yüksek sesle; ''Anlatamadım galiba beyefendi, bana bir hamburger, bir kola, birde patates kızartması'' demiş. Artık iyice sinirlenen görevli; ''Hanfendi burası kütüphane!'' demiş. Sarışının yüzü kıpkırmızı olmuş, özür dileyip çok çok kısık bir sesle fısıldayarak; ''Pardon pardon, bana bir hamburger, bir kola, birde patates kızartması''
Twisted Evil Evil or Very Mad Razz
Misafir
Misafir

Kütüphane Empty
MesajKonu: Geri: Kütüphane   Kütüphane Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 10:31 am

Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek Kütüphane Icon_eek
Misafir
Misafir

Kütüphane Empty
MesajKonu: Geri: Kütüphane   Kütüphane Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 3:44 pm

Niye pörtledttin Gözlerini Biggren

Kütüphane
1 sayfadaki 1 sayfası