Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erdoğan Gandi'yi timsahla vurdu!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Erdoğan Gandi'yi timsahla vurdu! Empty
MesajKonu: Erdoğan Gandi'yi timsahla vurdu!   Erdoğan Gandi'yi timsahla vurdu! Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 9:21 am

Erdoğan Gandi'yi timsahla vurdu! 135422

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Etro gömleğine Başbakan Erdoğan yerli Lacoste ile göndermede bulundu!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kongrede giydiği Etro gömlekle ilgili polemiğe Başbakan Erdoğan'da ince bir mesajla katıldı. Bosna yolunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, gömleğiyle ilgili bir soruya, gülerek "Lacoste, yerli Lacoste. Ben Lacoste takılıyorum" yanıtı verdi.

Bu diyalogu bugün Star Gazetesi Ankara Temsilcisi Şamil Tayyar yazdı. Tayyar'ın yazısındaki bölüm şöyle:

Uçakta konuklarla tek tek ilgilenen Başbakan Tayyip Erdoğan’un Lacoste marka gömleği dikkatimizi çekti. Takıldım: “Sayın başbakanım Etro gömlek mi giyiyorsunuz?”

Malum, kasket altı Etro gömlekle “havuzlu villa” polemiği başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türk siyasetine hediyesidir Etro...

Sadece İtalyan markası olmaktan öte siyasetin kodlarına en önemli referanstır.

Başbakan hemen mesajı aldı, gülerek, cevap verdi: “Etro değil yerli Lacoste... Ben yerli Lacoste takılıyorum.”

Nasıl yani diyecek oldum. “Bu çok önemli” deyip ekledi başbakan: “Tekrar ediyorum yerli Lacoste... Bitlis malı. Orada üretilir doğru dışarıya gider.”

Fiyat farkı nasıl? Erdoğan: “Arasında çok fiyat farkı vardır.”

Bu sözler ucuz popülizmin cam damarına vuruştur. Merdiven altı türbanlı işçileri hatırlatıp havuzlu villalarda oturmayacağınızı söylerseniz, kasketinizin altına geçirdiğiniz 500 liralık ithal gömleği hatırlatırlar size.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

önemli bi mevzu çünkü tek eksiğimiz modaya uygun giyinen siyasetçiler. kim ne marka giymiş bilelim ki oyumuzu ona göre verelim.
Misafir
Misafir

Erdoğan Gandi'yi timsahla vurdu! Empty
MesajKonu: Geri: Erdoğan Gandi'yi timsahla vurdu!   Erdoğan Gandi'yi timsahla vurdu! Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 5:03 pm

Kolundaki saate baksın önce başbakan

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ABD'nin mesajı PKK'yı vurdu
» Muson, Pakistan'ı vurdu
» Karısını anahtar deliğinden vurdu!
» askerler yanlışlıkla köylüleri vurdu
» Erdoğan'ın tepesini attıran maaşlar