Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni aldığı motosikletiyle kaza yaptı

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yeni aldığı motosikletiyle kaza yaptı Empty
MesajKonu: Yeni aldığı motosikletiyle kaza yaptı   Yeni aldığı motosikletiyle kaza yaptı Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 10:41 am

Yeni aldığı motosikletiyle kaza yaptı 10919898
Orkun TÜRE/BODRUM (Muğla), (DHA) 21 Haziran 2010

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde ehliyetsiz ve kasksız sürücü 17 yaşındaki M.G., yeni aldığı motosikletiyle kaza yapıp yaralandı.

Kaza bugün saat 09.00 sıralarında meydana geldi.M.G., yönetimindeki motosikletle gezintiye çıktı. M.G., Umurca Mahallesi, Derviş Görgün Caddesi'nde, önüne yayalar çıkınca heyecanlanarak kontrolü yitirdi ve kaldırıma çarpan motosiklet devrildi. Çarpmanın şiddetiyle kaldırıma düşen kız yaralandı. ‘Kurtarın beni, canım çok acıyor. Yardım edin’ diyerek acı içinde kıvranan M.G., çevredekilerin çağırdığı ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Genç kızın kol ve bacaklarında incinme ve ezilmeler olduğu belirlenerek, tedaviye alındı.
Kazanın şokunu üzerinden atamayan M.G., “Motosikletimi yeni almıştım. Kullanmayı pekiştirmek için gezintiye çıktım. Yavaş gidiyordum ama yine de kaza yaptım. Bu üçüncü düşüşüm. Bir daha ehliyetsiz motosiklete binmem” dedi.

Polis M.G. hakkında ehliyetsiz ve kasksız motosiklet kullanmak suçundan yasal işlem başlattı.

Yeni aldığı motosikletiyle kaza yaptı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pamukoğlu Paşa kaza yaptı
» Osmaniye'de Kaza: 9 Ölü, 45 Yaralı
» Uruguay'da moraller tavan yaptı!
» Samsun'da Kaza: 3 Ölü 1 Yaralı
» Katliam Gibi Kaza: 7 Ölü