Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Astroloji -emRe Abi adına xD -

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
MisafirMesajKonu: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Ptsi Haz. 28, 2010 4:59 pm

28 .06.2010 BaLık burcu :
"İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var. Çevrenizde yeni yeni kimseler belirmekte. Sevdiğinizle ölçülü ilişkiler içinde olmalısınız. Sevdiğiniz yoksa bir yakınınız sayesinde tanışacağınız biriyle aranızda yakınlaşma olacak. Talih oyunları oynayıp moralinizi bozmayın. Şu sıralar şans oyunlarında kısmetiniz yok."

diyo senin icin emRe Abi ama bence hc inanma cnkü hc tttmuo xD arada rastlantı varsa kendini sanslı sayablrsn bunun yanında brz moral da saqlıo insana xD
Kişilik özelliklerine qelirsek xD

Edindiqim bilqilere qöRe balık burcu duyqularıya hareket ederler ve kadercidirler.Onları temsil eden sözcük "inanıyorumdur " Hayalcidirler ve qercekcilikten uzaktırlar.Duyqusal bir sevqili olabilirler bir konuyu savunurken kendini haklı qörüyorsa kesinlikle uzlasmaya calısmaz bu durumlarda dik kafalılık sergiler.Güçlü bir mizah anlayısları vardır ancak alaycı tavırları arkadaslarını da kırabilmektedir.Sanata yakın bir burctur .Balık burcunda olan insanlar duyarlı kimselerdir .Gurubunuz : Su


Uğurlu gününüz : Perşembe


Uğurlu sayınız : 7


Uğurlu taşınız : Akvamarin


Uğurlu renkleriniz : Deniz mavisi, yeşilimsi mavi, gümüş


Uğurlu çiçekleriniz : İnci çiçeği, beyaz gül, zambak


Uğurlu kokunlarınız : Kiraz çiçeği, zambak, limon çiçeği


Uğurlu müzik : Yatıştırıcı hafif müzik


En bilirgin özelliğiniz : Merhamet


En büyük emeliniz : Rahat


En büyük hatanız : Kendinizi kötülemeniz


En büyük arzunuz : Dünyayı dolaşmak


hayrını qör emre abi xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Ptsi Haz. 28, 2010 5:09 pm

çoğunluğu tutuyo çağlacım ya smilee: hemen hemen böyle biriyim. mutlaka bi mantığı vardır gerçi sanırım genel ibareler kullanmasından kaynaklanıyo olabilir ama anlatılanlar baya benzerlik gösteriyo benle huh smilee:

çok teşekkür ederim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Ptsi Haz. 28, 2010 5:10 pm

rica ederm =) burdan ne anlıorz burc bos bi iş deiL xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Ptsi Haz. 28, 2010 5:11 pm

tamam bundan sonra daha sık ilgilenirim astrolojiyle smilee:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Ptsi Haz. 28, 2010 5:12 pm

ben yazcam sana hr qün kararLym xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Ptsi Haz. 28, 2010 5:14 pm

smilee: tamam o zaman ben de her gün okurum popcornn
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Ptsi Haz. 28, 2010 5:15 pm

oku oku =) moral verio bak harbden xD ama bnm qnlük burc ttmuo var ya xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Ptsi Haz. 28, 2010 5:19 pm

smilee: bak senin burcunu buldum
http://www.burclar.gen.tr/akrep.burcu

bu da özellikleri
http://www.burclar.gen.tr/burclar/genel/8/akrep-scorpion.htm

bak illa tutan vardır Biggren bunlar nasıl yapıyolar bilmiyorum ama tutturuyolar yav
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Ptsi Haz. 28, 2010 5:21 pm

özellikler uyuyo ama qnlük yorumlarn alakası yk emre abi xD
bu arada tskkrler =)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Perş. Tem. 01, 2010 9:14 pm

Arkadaş olarak balık


Balık burcunda doğan kişiler en iyi arkadaşı aradıkları için doğal olarak sık sık hayal kırıklığına uğrarlar. Onların sorunları, hiçbir kişinin uyamayacağı bir arkadaşlık ülküleri olmasıdır. Çok şey beklerler. Bulunması olanaksız şeyleri elde edemeyince de, o kişiye olan ilgilerini yitirmeye başlarlar. Arkadaş olarak tanıdıkları birini tanımazlıktan gelmeye başlamaları anlamına gelmez bu… istediklerinin mantıksız olduğunu anlarlar ve herhalde bağlılıkları daha güçlüdür. Kendilerinde bulamadıklarını bilinç altına iter ve olanaksızı aramayı sürdürürler.


Sevgi ve arkadaşlığı ayrı ayrı değerlendirmek, Balık'lar için kolay olmaz genellikle ya ikisi birden, ya da hiçbiri derler. Yalnız kalmayı istemezler ama yine de kısa süreli yalnızlıklara gereksinme duyarlar. Bu, yaradılışlarının bir özelliği olarak, yeni tanıştıkları kişileri şaşırtıcı bulmalarındandır.


Hareketli arkadaşlıklardan hoşlanır ve kendilerini çılgınlığa yakın bir heyecana kaptırabilirler. Buna karşın ertesi gün kabuğuna çekilmiş, kendi kendine kızan, birlikte neşe ve arkadaşlık duygularını paylaştıkları kişinin yüzüne bakamayan biri olabilirler. Bu yıkıcı duygu dalgalanmaları Balık'ların tanıdığı öznel bir deneyimdir.


Bu nedenle telefon ya da kapı çaldığında cevap verir ve arkadaşlarına (sessizce de olsa) doğal bir tepki gösterebilirler. Bu garip ve ince insanların, bir aktörlük yönleri bulunabilir.


Balık'lar arkadaşlarını bazen akılsızca seçerler. Paylaşma coşkusuyla sürüklenir, arkadaşlarının özelliklerini tanımadan onlara sevgi ve güven göstermeye başlarlar. Kişisel ilişkilerinde, deneyleri tersini söylese bile, işlerin iyiye gideceğine inanırlar.


Balık'ların arkadaşları genellikle sanatseverdirler. Kaba ve yavan arkadaşlığa dayanamazlar. Kendileri de artistik bir yapıya sahiptirler. Herhangi bir sanat dalında çalışmasalar bile, çalışanları etkilerler.


Şu ya da bu yaşta duygularını şiire dökmemiş Balık çok azdır. Genel olarak bu şiirleri okuma ayrıcalığına ancak çok yakın bir arkadaş erişebilir, çünkü ürünler bu eşsiz özelleştirici kişiler tarafından çabucak yok edilirler.


Balık'lar çevrelerindeki kişileri mutlu etmekte büyük hüner gösterirler. Bir arkadaşlığı, hayallerindeki romantik aşka dönüştürmeye çalıştıkları zaman hariç! O zaman aşırıya kaçabilir, insanı minnet altında bırakan aşırı bir sevgi gösterebilirler. Bu insanlar eğlendirme açısından tektirler. Evlerinde arkadaşlarını çok iyi ağırlarlar. Başkalarını mutlu etmek onları da mutlu kılar.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Perş. Tem. 01, 2010 10:22 pm

teşekkürler +
aynı ben yine. bu asrtolojide bi iş var ama anlamadım. gözatmak lazım bi ara :)yıldızların hareketi falan kulağa pek mantıklı gelmese de bi bkmak lazım smilee
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Cuma Tem. 02, 2010 11:59 am

Emre demiş ki:
teşekkürler +
aynı ben yine. bu asrtolojide bi iş var ama anlamadım. gözatmak lazım bi ara :)yıldızların hareketi falan kulağa pek mantıklı gelmese de bi bkmak lazım smilee

bi etkisi var ki insanlar bu kadar merak edio emre abi smilee
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   C.tesi Tem. 03, 2010 1:58 pm

Temmuz 2010 - BugünHerşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız. İş hayatınızda herhangi bir tatsızlık olmaması için gayet özenli davranıyorsunuz. Bu da iş arkadaşlarınızın dikkatinden kaçmıyor. Bir yakınınızın bir sorununa çözüm getireceksiniz.


bi de emre abi yıldızın Neptün imiş.Yani hayaller temsilcisi Biggren
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Paz Tem. 04, 2010 6:36 pm

teşekkrler çağla hep sabr hep sabır smilee astroloji bile bu yönde yav
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Ptsi Tem. 05, 2010 10:41 am

Şifre: hayalci, duyarlı

Temmuz 2010 - Bugünİş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem. Şu sıralar tanışacağınız yeni insanlarla kalıcı dostluklar kurmanız mümkün. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Özellikle güneşe dikkat.


Balıkların olumlu huyları: Sevimli, duygusal, dünyevi olmayan, duyarlı, uyumlu, kolay etkilenen, iyi kalpli, merhametli, anlayışlı

Balıkların olumsuz huyları: dikkatsiz, gizliliği seven, kolayca altüst olan, yaşamın gündelik akışına ayak uyduramayan, zayıf iradeli, kararsız
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Salı Tem. 06, 2010 9:58 am

peh bu aralar çok kiiyle tanışıyorum smilee
+++
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Çarş. Tem. 07, 2010 11:11 am

Balık burcunun aşk hayatı
Balık ilk bakışta büyüleyicidir. Genellikle çok kibar ve yumuşacık bir tarzı vardır Balık insanının. Aslında, bir romantizm ve rüya aleminde yaşar. Hassas, gizemli özelliklerinin yanında, psişik yetenekleri de yaşamında önemli rol oynar. Kolayca sevmeye ve aşık olmaya yatkın bir yapısı vardır.
Balık doğru insanı buluncaya kadar, pek çok aşk ilişkisi yaşayabilir. Sürekli bir ilişki için, duygusal ihtiyaçlarına karşılık bulması ve kendini güvenlikte hissetmesi gereklidir. Her türlü insana ve ortama kolayca adapte olabilen Balık insanları, gerçekten çok çekicidirler. Bir Balık insanının gönlünü kazanmak için, dış görünüşüne iltifat etmek, ya da yaptığı bir şeyleri takdir etmek doğru bir başlangıç olur.

Eğer Balık'a yeterince düşünceli, nazik, sevgi gösterebilen tavırlarla yaklaşılırsa, karşılığında inanılmaz bir sevgi ve sadakat verecektir. Eğer Balık ilişkide eleştirel yaklaşımlar ve sadakatsizlik görürse, tolerans gösteremeyip, incinip, yıkılan özelliktedir. Balık insanı sevdiği için her şeyi yapabilecek ve göze alabilecek kapasitededir. Bir kere sevdiği zaman, tüm vaktini, enerjisini ve kaynaklarını bu insan uğruna harcayabilir. Balık sanata ve karşılıklı iletişim kurmaya bayılır. Mistisizm, doğaüstü, deniz ve güzel sanatlar ilgisini çeken konular arasındadır.

Bu hassas burcun üyeleri, reddedilmeyi ya da tamamıyla gözardı edilmeyi hiç sevmezler. Oldukça iyi bir dinleyici olan Balık insanları, aynı zamanda başkalarına empati duymakta da ustadırlar. Balık aradığı sevecen, sadık ve şefkatli eşi bulduğu zaman, başka hiç bir şey O'nu aşkından döndüremez.

Seçtiği ve sevdiği eşinin yaptığı her şeyi, verdiği her kararı karşı çıkmaksızın kabul eder. Oldukça romantik ve duygusal bir aşık olan Balık insanı, sevdiğinin ihtiyaçların cevap verebilmek adına her şeyi yapabilir
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Çarş. Tem. 07, 2010 2:14 pm

doğru anlatılmış. herkes benim sevgilim smilee
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Çarş. Tem. 07, 2010 4:25 pm

hep te tutuo emrE abi sen burc adamısın Biggren
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Çarş. Tem. 07, 2010 5:58 pm

Twisted Evil
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Astroloji -emRe Abi adına xD -   Çarş. Tem. 07, 2010 8:40 pm

h0roscoPé maN xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Astroloji -emRe Abi adına xD -
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emre Aydın Resimleri Arşivi

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Anime Heoye :: Genel Başlıklar :: Café-
Buraya geçin: