Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lampard'ın teknoloji isyanı!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Lampard'ın teknoloji isyanı! Empty
MesajKonu: Lampard'ın teknoloji isyanı!   Lampard'ın teknoloji isyanı! Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 10:04 am

Frank Lampard kale çizgisine topun geçip geçmediğini uyaran bir teknolojinin kullanılması gerektiğini ifade etti.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İngiltere'nin Dünya Kupası 2.tur maçında Almanya'ya 4-1 yenilmesi , Ada'da hayal kırıklığına sebep olurken ; Frank Lampard'ın sayılmayan golü ise büyük yankı uyandırdı.

Golü geçersiz sayılan İngiliz futbolcu Frank Lampard kale çizgisine topun geçip geçmediğini uyaran bir teknoloji kullanılması gerektiğini ifade etti.

Lampard, '' Gol olduğunu görmedim ; ancak yeniden görmemede gerek yoktu. Şutumun kale çizgisini geçtiğini biliyordum. Gol kararı verilmemesine çok şaşırdım. Maça etki eden en önemli faktördü. Eğer 2-2 olsaydı ; umutlarımız devam edecekti ve ikinci devre daha farklı oynayacaktık. Artık teknolojiden yararlanmanın zamanı geldi. Topun kale çizgisini geçip geçmediğini ikaz eden bir teknoloji olmalı '' diyerek yeni bir uygulamanın gerekliliğini vurguladı.

Lampard'ın teknoloji isyanı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yüksek Teknoloji Enstitüsü nakavt!