Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun) Empty
MesajKonu: Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)   Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun) Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 7:56 pm

Bölüm Yetkilileri

ZGROCK: Forum Geneli
HalloweeN: Korku Tüneli (+18)
fairytale: Müzik
Kenny: Forum Oyunları
RspcT: Bilgisayar & İletişim
Cengiz Kurtoğlu: Din ve İnsan
Drakesevgi: Nickelodeon Bölümü

Olarak düzenlendi.
Yakın zamanda moderatörler ve sorumlu oldukları forumlar tekrar düzenlenecek.

Sebebi şu:
Bazı bölümlerin modları olabildiğince çok konu açtı ve forumda süreklilik gösteren bu modların görevli oldukları bölüm diğer bölümlere göre orantısız bi şekilde gelişti. Ahmet'in de tatile çıkmış olmasından dolayı ben de foruma yeterince yetişemiyorum. Bu yüzden foruma katkı sağlayan moderatörlerin alanları değişecek. (elbette bu kendilerine danışılarak olacak). Diğer moderatörlerde ise değişmeler olacak. Pasif modların sorumlu oldukları bölümler daha aktif üyelere devredilecek.

Kısacası, yakın zamanda kadroda değişiklik olacak. Aktif olan üyelere modluk vermek zorundayım. Kimse kişisel algılamasın lütfen.

Görev almak isteyen arkadaşlar bana PM yoluyla ulaşabilir.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)   Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun) Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 1:14 am

Ya Emre iyi yapmışsın hoş yapmışsın çok teşekkür ederimde sonra Ece ile aram açılmasın benim bilgim dahilinde olan bişi değildi gerçi , zaten yazında da sanırım belirtmişsin nedenini ancak Ece ile bi görev devri yaşamışım sanırım...

sorun olmadığını Ece bildirirse sevinirim aksi takdirde eğer zoruna giden yada kızdığı bir durum varsa seve seve tekrardan iadeyi ben hoş görürüm yetkisinin yani...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)   Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun) Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 8:31 am

smilee: senle alakası yok ya değişiklikleri ben yaptım. nedenini de belirttim.

uygun olmadığını düşünen bana pm atsın.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)   Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun) Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 12:01 pm

ben modluğu alırkende belirtmiştim, sınavımdan ötürü pek ilgilenemeyeceğim..isteyen varsa benim olduğum modluğu rahatlıkla verebilirsin emre...
amaç forumda etkin olmak ve forumu geliştirmek..
benden daha faydalı biri varsa çekinmeden geçebilir yerime..
bunu belirtmek istedim...

buarada canım senide tebrik ederim :)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)   Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun) Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 12:07 pm

Teşekkür ederim canım Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)   Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun) Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 12:00 pm

herkese başarılar...
SomeOne
Yönetici
Yönetici
SomeOne

Erkek Mesaj Sayısı : 221
Rep Puanı : 358
Teşekkür Sayısı : 29

MesajKonu: Geri: Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)   Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun) Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 2:01 pm

Bu Gün İtibari İle Rütbe Alımı Durmuştur.Bir Dahaki Yazıma Kadar Rütbe Alım-Verimi Olmayacaktır...
http://sanalkafee.eniyiforum.org
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)   Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun) Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 6:42 pm

Sad Sad Sad offf yaaaa.... SadSadSadSadSad
SomeOne
Yönetici
Yönetici
SomeOne

Erkek Mesaj Sayısı : 221
Rep Puanı : 358
Teşekkür Sayısı : 29

MesajKonu: Geri: Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)   Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun) Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 10:01 am

Siz Yeterki Çalışın Biz İleride Yeniden Açacağız Wink
http://sanalkafee.eniyiforum.org

Moderatörlük Üzerine (Lütfen Okuyun)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen Yasal Duyuru!
» Beni Alet Etmeyiniz Lütfen xD
» Cluckie bölüm özetleri (Güncellenecek.[Lütfen flood saymayın])