Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bradley için bir onur!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Bradley için bir onur! Empty
MesajKonu: Bradley için bir onur!   Bradley için bir onur! Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 3:04 pm

Sözleşmesi Aralık ayında bitecek olan ABD Teknik Direktörü Bob Bradley ulusal takımı çalıştırmanın büyük bir onur olduğunu söyledi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dünya Kupası 2. tur maçında Gana'ya uzatma dakikalarında 2-1 yenilerek turnuvaya veda eden ABD'de teknik direktör Bob Bradley'in geleceği henüz netleşmedi.

Sözleşmesi Aralık ayında sona erecek olan Bradley önümüzdeki 4 sene daha takımı çalıştırmak istediğini söyledi. Bradley basın toplantısında, "Bu konuları konuşmaya şu anda gerek yok. Öncelikle biraz zamana ihtiyacımız var. Ben her zaman mücadeleye hazırım. Ulusal takımı çalıştırmak benim için büyük bir onur." dedi.

Bradley ABD takımının başına geçmeden önce ABD Major League'de birçok takımı çalıştırdı.

'Kulüp takımı çalıştırmayı düşünüyor musunuz?' şeklindeki soruya Bradley, "Her zaman yeni mücadelelere hazırım. Oyuncu yetiştirmeyi seviyorum. Oğlumu yetiştirdiğim gibi. Bu benim hayatım." ifadelerini kullandı.

Bradley'in oğlu Michael Almanya Bundesliga'da Borussia Moenchengladbach takımında oynuyor.

C Grubu'nu lider bitiren ABD, İngiltere ve Slovenya ile berabere kalırken, Cezayir'i yenmeyi başarmıştı.

Bradley için bir onur!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizin için en önemli gün hangisi..
» Bir Kadın için En Güzel Cümle
» İbrahim Tatlıses - Kal Benim İçin
» çilleri azaltmak için 5 öneri
» Gezi için idmanı iptal etti!