Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü

YazarMesaj
Misafir
Misafir

İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Empty
MesajKonu: İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü   İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 4:05 pm

Christoph Daum'la yollarını ayıran Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü açıklandı.

Fenerbahçe'de, teknik direktör Christoph Daum'un ayrılışının ardından beklenen gelişme oldu ve takımın teknik direktörlüğüne Aykut Kocaman getirildi.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, profesyonel futbol takımının teknik direktörlüğünü Aykut Kocaman'ın getirildiği bildirildi.

Aykut Kocaman'ın 28 Haziran Pazartesi günü takımın toplanmasıyla birlikte görevine başlayacağı, imza töreninin ise 29 Haziran Salı günü saat 14.00'de yapılacağı açıklandı.

Cumhuriyet Haber Portalı..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü   İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 4:06 pm

daum, aykut kocamanın altında çalışmayı kabul ettim diyordu. tamamen mi gitmiş huh
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü   İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 4:10 pm

Fenerbahçe'de sözleşmesi feshedilen Alman teknik adam Christoph Daum kararın açıklandığı kulüp binasından çıktığında medya mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaştı ve mikrofonlara şu açıklamaları yaptı;

"Fenerbahçe dünyada en büyük spor kulüplerinden biri. Bundan sonra basında Fenerbahçe için iyi haberler konuşulmasını ümit ediyorum. Tek dileğim kulüp, futbolcular özellikle özellikle taraftarlara büyük başarı diliyorum.

Her türlü başarıya layık olduklarını söylemek istiyorum. Şu anda konuşmak benim için kolay değil. Bundan sonra Fenerbahçe'nin geleceği önemli olan. Arabayı kullanırken geriye değil hep ileriye bakarsınız bundan sonra geleceği konuşmak daha mantıklı. Fenerbahçe'de çalışmak benim için de herkes için de bir onurdur.

Geçmişe bakmaya gerek yok. Bundan sonra her zaman Fenerbahçe'nin olumlu imajı için konuşmaya devam edeceğim. Güney Afrika'ya kupayı izlemeye gidersem de bunu yapacağım. Biz karşılıklı olarak anlaşmaya vardık. Bundan sonra burdaki dostlarımla bağlantıda olmak istiyorum.

Yarın kızımın mezuniyet törenine katılmak istiyorum, ardından Güney Afrika'ya turnuvaya gitmeyi planlıyorum ama henüz hiçbir hazırlık yapmadım"

İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Ölümüne" demek işte bu!
» Teknik adam kim olacak?
» kadınlar teknik direktör olursaa xD
» İşte o an!
» İşte skandalın fotoğrafı