Anime Heoye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İstifa etti!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

İstifa etti! Empty
MesajKonu: İstifa etti!   İstifa etti! Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 10:38 am

Kamerun macerası sona erdi

Kamerun Teknik Direktörü Paul Le Guen Hollanda'ya 2-1 yenilip dünya kupasından elenmelerinin ardından görevini bıraktığını açıkladı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kamerun Teknik Direktörü Paul Le Guen takımının dünya kupasından elenmesinin ardından Kamerun Milli Takımı Teknik Direktörlüğünden istifa ettiğini açıkladı.

Fransız teknik adam 2-1 kaybettikleri Hollanda karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, "Kontratım bitiyor ve böyle bir sonuçtan sonra da devam etmeyeceğim açık. Belki bu takımı bir araya getirmeyi başaramadım. Kimseyi sorumlu göstermeyeceğim ve suçlamayacağım. Bu karşılaşmada daha iyi bir sonuç alabileceğimizi bekliyordum" ifadelerini kullandı.

Avustralya'yı çalıştıracağı yönündeki dedikoduları reddeden Guen, "Şuan Kamerun maceramın sonundayım. Bunun bu şekilde olması planlanmıştı. Gecelek hakkında düşüneceğim ve göreceğiz" şeklinde konuştu.

Le Guen 2009 yılının temmuz ayında Kamerun ile 5 aylığına sözleşme imzalamış ve federasyondan takıma tam tecizatlı ekipmanlar getirilmesini talep etmişti. Le Guen sözleşmesinde dünya kupası finallerindeki performanslarına göre sözleşmesine uzatma opsiyonu koymuştu.

İstifa etti!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gezi için idmanı iptal etti!
» Galatasaray'ı Barcelona'ya tercih etti
» Neill ve Kewell veda etti!
» 9 Türk'ün otopsi raporu şok etti
» Rusya tehdit etti gazı kesti